Nacházíte se: Úvodní stránka >
Reference > Výběr 1993 – 2016
Úspěšně prodané reality

Naše nejúspěšnější realizace

DŮM V HISTORICKÉM CENTRU JIHLAVY (2016)

V roce 2016 jsme prodali starší bytový dům s obchody v historickém centru Jihlavy. Polyfunkční objekt stojí na mimořádném místě, které vždy bylo „obchodní křižovatkou“ města. Pevně věříme, že po předpokládané náročné rekonstrukci se domu vrátí jeho původní „tvář“ i význam.

U DUBU III - NOVÉ BYTY V JIHLAVĚ (2015)

V roce 2015 byla úspěšně zkolaudována III. etapa bytového projektu U DUBU, ve které bylo zrealizováno 30 bytů, nebytové prostory a rozsáhlý suterénní parking. Generálním dodavatelem a investorem projektu je česká stavební firma START Zelený s.r.o.

RODINNÝ DŮM V TŘEBÍČI (2014)

V roce 2014 jsme prodali mimořádnou jednogenerační vilu s vnitřním bazénem a saunou, kterou je možno užívat i k bydlení dvou rodin. Lokalita, kde dům stojí byla týdeníkem Ekonom zařazena mezi 20 nejlepších míst pro bydlení v rámci ČR.

BYTOVÝ DŮM S OBCHODY V CENTRU JIHLAVY (2013)
V září 2013 jsme realizovali prodej bytového domu s obchody v centru krajského města Jihlavy. Nemovitost tvoří nároží ulice Znojemské a Masarykova náměstí a kromě jiného je zajímavá i svými freskami a historií. Podrobnosti o ní naleznete ZDE.
ADMINISTR. BUDOVA V KAMENICI NAD JIHLAVOU (2012)
V létě 2012 jsme zprostředkovali prodej rozlehlé administrativní budovy (bývalý okresní soud) v centru města Kamenice nad Lipou. K objektu patří rozsáhlé pozemky o výměře cca 6.000 m2 a užitná plocha nemovitostí je téměř 3.500 m2.
MLÝN S ELEKTRÁRNOU U TELČE (2011)
Na jaře 2011 jsme na základě "exkluzivní zprostředkovatelské smlouvy" zajistili prodej mlýna s malou vodní elektrárnou u Černíčského rybníka, v malebné krajině vzdálené 6 km od Telče. Mlýn je dobře dostupný a je vhodný pro rekreaci i podnikání.
KOMERČNÍ AREÁL V JIHLAVĚ (2010)
V prvním čtvrtletí roku 2010 jsme prodali moderní skladový a výrobní areál v Jihlavě – Hruškových Dvorech. Soubor budov s rozsáhlými zpevněnými pozemky obsahuje dvoupatrovou temperovanou halu s administrativní částí, starší sklady a garáže.
LUXUSNÍ DŮM U JIHLAVY (2009)
V roce 2009 jsme kromě jiného zajistili i prodej novostavby RD s nadstandardním vybavením a pozemkem na "předměstí" Jihlavy, v lokalitě Červený Kříž. Dům byl jedinečný i díky tomu, že interiér i zahrada byly řešeny ve spolupráci se zkušenými architekty.
REKREAČNÍ STŘEDISKO NA HUMPOLECKU (2008)
V roce 2008 jsme zprostředkovali prodej rozlehlého rekreačního areálu u obce Kletečná, v blízkosti chráněného území Jankovského potoka (jeden z přítoků Sedlické přehrady). Objekty i jejich okolí byly následně upraveny a modernizovány.
MLÝN "VALCHA" U TŘEŠTĚ (2007)
Na podzim roku 2007 jsme našemu zahraničnímu klientovi prodali mlýn s rozsáhlými pozemky a rybníkem. Stavby i jejich okolí prošly v uplynulých letech zásadní modernizací. Místo je zajímavé i tím, že se zde točil film s Janem Werichem „Až přijde kocour“.
DŮM S OBCHODEM V CENTRU JIHLAVY (2006)
V roce 2006 jsme také realizovali prodej administrativní budovy s obchodem v nejvýznamnější části Masarykovo náměstí v Jihlavě. V době prodeje byl dům po celkové rekonstrukci a za svoje sídlo si ho vybrala významná obchodní společnost.
VILA VE VELKÉM BERANOVĚ (2005)
Naší nejzajímavější realizací v tomto roce byl prodej mimořádného domu, který projektoval významný místní architekt. Kromě netradičního venkovního výrazu byl dům jedinečný i svou dispozicí, ale hlavně dokonalým provedením individuálně navržených detailů.
VÍCEÚČELOVÁ BUDOVA S BYTY V POLNÉ (2004)
V roce 2004 jsme realizovali převod multifunkčního objektu v blízkosti centra historického města Polná. Architektonicky zajímavá budova plnila funkci administrativní a bytovou a poskytovala zázemí významnému distributorovi elektrické energie.
DŮM NA JUNGMANNOVĚ UL. V TŘEBÍČI (2003)
K významnějším obchodním akcím v daném roce patřil i prodej rozlehlého podsklepeného dvoupodlažního bytového domu na Jungmannově ulici v Třebíči. Nemovitost se zajímavě řešenou fasádou stojí v blízkosti třebíčského centra.
BANKOVNÍ DŮM NA KARLOVĚ NÁM. V TŘEBÍČI (2002)
Po úspěšném prodeji této budovy v devadesátých letech jsme byli vyzváni k jejímu opětovnému prodeji v roce 2002. Dům koupila a zásadním způsobem rekonstruovala rakouská banka. Podrobnosti o tomto spolehlivém finančním ústavu najdete ZDE.
BANKOVNÍ DŮM V TŘEBÍČI (2001)
V roce 2001 jsme v třebíčské rezidenční čtvrti Hájek prodali budovu České spořitelny, a.s. Dvoupodlažní budova byla v uplynulých letech přestavěna a dnes je pronajímána jednotlivým subjektům a stala se součástí rozsáhlé občanské vybavenosti.
KOMERČNÍ AREÁL V JIHLAVĚ (2000)
V roce 2000 jsme kromě jiného realizovali prodej rozlehlého komerčního areálu na ulici Romana Havelky v Jihlavě. Původně výrobní areál byl v uplynulých letech revitalizován a přestavěn na kvalitní Business hotel.
VÝROBNÍ AREÁL V TŔEBÍČI (1999)
K nejvýznamnějším realizacím roku 1999 patří (kromě jiného) i prodej nábytkářského výrobního závodu na Pražské ulici v Třebíči. Historickou výrobní budovu s administrativním zázemím koupila jedna z nevýznamnějších tiskáren v kraji Vysočina.
HOTEL OPERA V JAROMĚŘICÍCH N. R. (1998)
V roce 1998 jsme v malebných Jaroměřicích nad Rokytnou prodali významnou budovu, a to hotel Opera. Objekt se nachází v centru, v blízkosti  barokního zámku a kostela Sv. Markéty. Hotel prošel v uplynulých letech rozsáhlou rekonstrukcí. Informace ZDE.
DŮM NA BRÁFOVĚ TŘÍDĚ V TŘEBÍČI (1997)
Mezi naše významné obchody roku 1997 patří i prodej domu na Bráfově třídě v Třebíči. Původní budova byla zbourána a na jejím místě vyrostl polyfunkční dům, který investovala úspěšná obchodní firma. Projekt byl realizován podle návrhu architekta Martiška.
ČERNÝ DŮM V TŘEBÍČI (1996)
Tento významný historický dům v centru Třebíče jsme prodali v roce 1996. Do dnešní podoby ho nechal v roce 1637 přestavět třebíčský měšťan Jan Rábl. Budova dnes plní funkci obchodu a služeb a virtuální prohlídku jedné z provozoven najdete ZDE.
HOTEL ZLATÝ KŘÍŽ V TŘEBÍČI (1995)
Naší nejúspěšnější akcí v roce 1995 byl prodej šestipodlažní budovy v centru města Třebíče. Dům postavený v roce 1939 ve stylu „meziválečné architektury“ sloužil dlouhá léta jako luxusní hotel a v době prodeje byl předmětem rozsáhlé rekonstrukce.
DVOUPODLAŽNÍ DŮM V TŘEBÍČI (1994)
V roce 1994 jsme kromě jiného realizovali převod staršího domu na Zdislavině ulici v Třebíči, v části nazývané „Kočičina“. Objekt byl následně přestavěn a modernizován a dnes slouží jako sídlo a laboratoř sdružení dentálních techniků.
RODINNÝ DŮM V MOHELNĚ (1993)
Naše kancelář zahájila svoji činnost na podzim roku 1993, tehdy ještě jako sdružení fyzických osob. Již během podzimu daného roku zrealizovala významný počet zakázek. Mezi první však patřil prodej rodinného domu ve východní části okresu Třebíč.
VYHLEDÁVAČ
NECHCI PŘÍZEMÍ
NECHCI POSLEDNÍ PODLAŽÍ
100 % REZERVOVÁNO
BYDLENÍ MODŘÍNOVÁ

Vyberte si byt dle Vašich představ a kliknutím myši ho rezervujte. Spojíme se s Vámi v co nejkratším termínu a společně se domluvíme na dalším postupu.
Výpis všech bytů
MAPA LOKALITY
GARÁŽOVÁ STÁNÍ A SKLEPY