Nacházíte se: Úvodní stránka >
O projektu
Bytový dům Modřínová - o projektu
BYTY MODŘÍNOVÁ (ZÁKLADNÍ INFORMACE)

Bytovém domě Modřínová je vyprojektováno 23 nových bytů a menší suterénní parking (nebytová jednotka garáž) nabízí 9 garážových stání. Ke každé bytové jednotce je vyprojektován sklep nacházející se v suterénu domu. Parkování bude možné i na 4 venkovních privátních parkovacích místech a na veřejných parkovacích plochách nacházejících se v okolí bytového domu.

Realizační tým projektu Byty Modřínová tvoří třebíčské firmy, které mají s obdobnými projekty dlouholetou zkušenost. Informaci o nich naleznete na úvodní stránce. Developerem je společnost Bydlení Modřínová, která právě vzniká a bude dceřinou společností firmy POZEMSTAV Třebíč, spol. s r.o., která svůj první bytový dům realizovala již v roce 1997.

Finančním partnerem celého projektu je rakouská banka Waldviertler Sparkasse Bank AG, která působí na českém bankovním trhu od roku1994.

Stavba bude zahájena na jaře roku 2017 a předpokládá se dokončení nejpozději do 31. prosince 2018, s největší pravděpodobností dříve. Zajímají-li Vás materiály, ze kterých bude stavba provedena, pak přejděte SEM. Byty se staví bez jakýchkoliv státních dotací a po dokončení budou převedeny do výlučného vlastnictví kupujících.

BYTY MODŘÍNOVÁ (STAVITEL)

Generálním dodavatelem projektu Byty Modřínová je třebíčská stavební firma POZEMSTAV Třebíč, spol. s r.o., která byly založena již v roce 1991, a která se specializuje zejména na dodávku pozemních staveb. Od roku 1992 společnost (kromě jiného) vlastní areál na výrobu kvalitních betonových směsí na Hrotovické ulici v Třebíči, kde také sídlí. Mezi nejvýznamnější realizace patří stavby občanské vybavenosti - Kulturní dům „PASÁŽ“ v Třebíči, dům s pečovatelskou službou v Moravských Budějovicích, pavilony dětského lékařství a chirurgie v Třebíči, stavba základní školy „Na Kopcích“, objekt České spořitelny v Okříškách a mnoho dalších.

V oblasti bytové má firma dlouhodobé zkušenosti. První realizací bytů „do osobního vlastnictví“ byla rekonstrukce bytového domu na Nádražní ulici v Třebíči (1995 – 1996), poté výstavba velkého bytového domu na Okrajové ulici v Třebíči (1996 – 2002) a následovala několikaletá developerská činnost v krajském městě Jihlavě. V letech 2006 – 2012 zde společnost ve známém rezidenčním projektu U DUBU zrealizovala více jak 120 bytových jednotek.

BYTY MODŘÍNOVÁ  (ARCHITEKT)

Autorem návrhu bytového domu Modřínová je architekt Jaroslav Hobza z ateliéru DISprojekt s.r.o. se sídlem v Třebíči. Společnost se zabývá jak navrhováním staveb, tak urbanismem a byla založena již v roce 1994 jako projekční a dodavatelská firma, zejména interiérů komerčního charakteru. Preferující profesní zájmy spolupracovníků, výrazně pozitivní pracovní výsledky a vyhraněné požadavky klientely usměrnily vývoj společnosti ke koncepční urbanisticko -architektonické a stavebně projekční praxi.

Mezi nejznámější projekty ateliéru z rezidenční oblasti patří projekt řadových rodinných domu Na Kopci v Třebíči, rodinné domy v třebíčském Nehradově a mimořádně zdařilý dům Na Polance (rovněž Třebíč). Z bytových projektů jsou to Kromě jiného bytový dům Na Kopcích v Třebíči a bytový dům v Hrotovicích.

PRÁVNÍK

Právní služby spojené s prodejem bytových jednotek v projektu Byty Modřínová zajišťuje kancelář advokátky Mgr. Vlasty Svobodové – opět člen týmu se sídlem v Třebíči. Konkrétně „provede“ každého klienta přes „úskalí“ spojená se smlouvou rezervační, se smlouvou o budoucí smlouvě kupní a s kupní smlouvou. Advokátní kancelář společně s prodejcem zhotoví i tzv. „prohlášení vlastníka“ a nastaví pravidla pro fungování společenství vlastníků jednotek.

Mgr. Vlasta Svobodová je absolventem Právnické fakulty Univerzity Karlovy a poskytuje právní služby ve všech hlavních oborech platného práva ČR.             
VYHLEDÁVAČ
NECHCI PŘÍZEMÍ
NECHCI POSLEDNÍ PODLAŽÍ
100 % REZERVOVÁNO
BYDLENÍ MODŘÍNOVÁ

Vyberte si byt dle Vašich představ a kliknutím myši ho rezervujte. Spojíme se s Vámi v co nejkratším termínu a společně se domluvíme na dalším postupu.
Výpis všech bytů
MAPA LOKALITY
GARÁŽOVÁ STÁNÍ A SKLEPY