Nacházíte se: Úvodní stránka >
Finance
Bytový dům Modřínová - financování
DEVELOPERSKÝ ÚVĚR  (BYTY MODŘÍNOVÁ)

Finančním partnerem projektu Modřínová bude rakouská banka Waldviertler Sparkasse Bank AG, která působí na českém bankovním trhu již od roku 1994. Waldviertler SparkasseBank AG je součástí silné rakouské skupiny spořitelen Sparkassengruppe a členem Garančního sdružení Haftungsverbund Neu, kterégarantuje stoprocentním zajištění vkladů nad rámec zákonného zajištění vkladů.Kromě jiného se jedná o druhou největší bankou v Dolním Rakousku

Waldviertler Sparkasse Bank AG má sídlo na Sparkassenplatz 3, Zwettl, Rakouská republika, je zapsána vobchodním rejstříku vedeném Zemským soudem v Krems an der Donau, FN 36924 a organizační složku má umístěnou v Jindřichově Hradci 377 01, Klášterská 126/II (zapsáno v OR vedeném Krajským soudem v Českých Budějovicích, oddíl A, vložka 2482).
 
INDIVIDUÁLNÍ HYPOTÉKY (BYTY MODŘÍNOVÁ)

Tak, jako u ostatních našich developerských projektů, lze koupi konkrétní bytové jednotky realizovat prostřednictvím hypotečního úvěru jakékoliv banky či spořitelny,která působí na našem bankovním trhu. Pokud máte zájem o zaslání nezávazné nabídky financování vybraného bytu, můžete nás kontaktovat ZDE. Náš specialista a člen našeho týmu, který připravil ve spolupráci s několika bankovními institucemi mimořádné podmínky financování, Vás bude neprodleně kontaktovat.

SPLÁTKOVÝ KALENDÁŘ (BYTY MODŘÍNOVÁ)

Úhrada kupní ceny konkrétní bytové jednotky je rozdělena do několika kroků, které jsou provázány se stavem projektu z hlediska správního (územní rozhodnutí, stavební povolení, kolaudační rozhodnutí) a se stavem projektu z hlediska stupně rozestavěnosti. Konkrétně:

  • I. část kupní ceny ve výši 20.000 Kč až 50.000 Kč (dle velikosti bytu) při podpisu tzv. REZERVAČNÍ SMLOUVY – nezbytnou podmínkou je vydání územního rozhodnutí, existence stavební dokumentace a popis materiálového provedení stavby;
  • II. část kupní ceny – doplatek do 100.000 Kč při  podpisu tzv. SMLOUVY O BUDOUCÍ SMLOUVĚ KUPNÍ – nezbytnou podmínkou je vydání pravomocného stavebního povolení, časový harmonogram stavby a podrobné materiálové provedení stavby;
  • III. část kupní ceny – doplatek do 50% ceny bytu po zápisu rozestavěných bytových jednotek do katastru nemovitostí – nezbytnou podmínkou je dokončení, tedy zastřešení tzv. „hrubé stavby“;
  • IV. část kupní ceny – doplatek do 100% ceny bytu po dokončení bytu a stavby – nezbytnou podmínkou je pravomocné kolaudační rozhodnutí a technické převzetí bytu budoucím majitelem.
Všechny uvedené platby (vyjma I. části kupní ceny) jsou hrazeny na zvláštní účet výše uvedené Waldviertler Sparkasse Bank AG, který je zřízen pouze pro potřebu projektu Byty Modřínová.                       
VYHLEDÁVAČ
NECHCI PŘÍZEMÍ
NECHCI POSLEDNÍ PODLAŽÍ
100 % REZERVOVÁNO
BYDLENÍ MODŘÍNOVÁ

Vyberte si byt dle Vašich představ a kliknutím myši ho rezervujte. Spojíme se s Vámi v co nejkratším termínu a společně se domluvíme na dalším postupu.
Výpis všech bytů
MAPA LOKALITY
GARÁŽOVÁ STÁNÍ A SKLEPY