Nacházíte se: Úvodní stránka >
Reference > Bytové projekty 1995 – 2018
Bytové projekty 1995 – 2018
BYTOVÝ PROJEKT MODŘÍNOVÁ (2017 - 2018) - TŘEBÍČ
Zahájili jsme prodej bytů v novém projektu na ulici Modřínová v Třebíči. V pětipodlažním bytovém domě naleznete 23 bytových jednotek a garáž s devíti garážovými stáními. Podrobnosti o projektu a lokalitě, rezervace a aktuální nabídku volných bytů naleznete ZDE.
BYTOVÝ PROJEKT U DUBU IV (2015 - 2017) - JIHLAVA
Dokončujeme prodej IV. etapy bytového projektu U DUBU, která obsahuje 23 bytových jednotek a nebytový prostor – garáž s dvaceti garážovými stáními. Další informace o projektu a lokalitě, rezervace a aktuální nabídku posledních volných bytů naleznete ZDE.
BYTOVÝ PROJEKT U DUBU III (2014 - 2015) - JIHLAVA
V roce 2015 byla úspěšně zkolaudována III. etapa bytového projektu U DUBU, ve které bylo zrealizováno 30 bytů, nebytové prostory a rozsáhlý suterénní parking. Generálním dodavatelem a investorem projektu je česká stavební firma START Zelený s.r.o.
BYTOVÝ PROJEKT U DUBU II (2009 - 2012) - JIHLAVA
Po úspěšné realizaci projektu U DUBU I jsme s firmou POZEMSTAV - QUERCUS, spol. s r. o. v uvedených letech realizovali prodej bytů na Vrchlického ulici v Jihlavě. Kromě rozsáhlého parkingu projekt obsahoval 36 bytových jednotek a několik nebytových prostorů.
BYTOVÝ PROJEKT U DUBU I (2006 - 2009) - JIHLAVA
V době, kdy realitní trh kulminoval, jsme se stavební firmou POZEMSTAV - QUERCUS, spol. s r. o. postavili a prodali na ulici Dr. Jiřího Procházky v Jihlavě 86 bytů a téměř desítku nebytových jednotek. Aktuální nabídku bytů U DUBU naleznete ZDE
BYTOVÝ PROJEKT OBR. MÍRU (2005 - 2007) - TŘEBÍČ
Nevyužívaná a zanedbaná občanská vybavenost na třebíčském sídlišti byla vyškovskou stavební společností přebudována na atraktivní bytový dům se 13ti bytovými jednotkami. Naše firma poskytla developerovi právní, technický a obchodní servis a všechny jednotky našly v relativně krátkém čase nové majitele.
PŮDNÍ BYTY V BEZRUČOVĚ UL. (2003 - 2005) - JIHLAVA
Pro našeho dlouhodobého obchodního partnera jsme zajišťovali veškerý servis spojený s prodejem nově budovaných bytů. Kromě vlastních nových bytových jednotek jsme po zhotovení prohlášení vlastníka prodávali i původní byty a nově vzniklou nebytovou jednotku, kde je dnes v provozu vyhlášená vinotéka s vinárnou.
NOVÉ BYTY NA OKRAJOVÉ UL. (1996 - 2002) - TŘEBÍČ
Prodej, převod a organizace nadstandardů a dispozičních změn 84 bytových jednotek dle zák. 72/94 Sb., které realizovala třebíčská stavební firma POZEMSTAV Třebíč, spol. s r.o. dle projektové dokumentace Atelieru Penta v.o.s.
PROJEKT BYTŮ NÁDRAŽNÍ UL. (1995 - 1996) - TŘEBÍČ
Úplně první zakázkou související se zákonem 72/94 Sb. bylo zhotovení prohlášení vlastníka a následný prodej bytů a garáží v historickém domě v blízkosti centra okresního města Třebíče. Touto relativně malou zakázkou jsme zahájili naši trvalou angažovanost v bytových projektech.
VYHLEDÁVAČ
NECHCI PŘÍZEMÍ
NECHCI POSLEDNÍ PODLAŽÍ
100 % REZERVOVÁNO
BYDLENÍ MODŘÍNOVÁ

Vyberte si byt dle Vašich představ a kliknutím myši ho rezervujte. Spojíme se s Vámi v co nejkratším termínu a společně se domluvíme na dalším postupu.
Výpis všech bytů
MAPA LOKALITY
GARÁŽOVÁ STÁNÍ A SKLEPY